Αποστολέας Θέμα: Απόψεις,προβληματισμοί.παράπονα κ ιδέες βελτίωσης του φόρουμ..  (Αναγνώστηκε 19091 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος bikey77

• Administrator
  • Hero Member
Το φόρουμ είναι ανοιχτό για όλους, αρκεί να εκφράζονται κόσμια και χωρίς να προσβάλλουν και να θίγουν τους άλλους.
Όταν κάποιος παραβαίνει τους κανονισμούς γίνονται οι απαραίτητες συστάσεις και αν το συνεχίζει επιβάλλεται ολιγοήμερος αποκλεισμός μέχρι να ημεμήσουν τα πνεύματα.
Τα μέλη που δημιουργούν πρόβλημα μπορούμε απλά να τα αγνοούμε και να μην ασχολούμαστε, μετά από λίγο δε θα έχουν όρεξη ούτε εκείνα να ασχοληθούν και θα λήξει το θέμα.
Δεν είναι ανάγκη να χαλιέται ένα φόρουμ για 2-3 μέλη...

Αποσυνδεδεμένος spyrosgt

• Hero Member
  • Κοντρες απο σταση και καφες στο Πορτο Ραφτη!
Ναι δεν αντιλέω!Είπα πως υπάρχουν μέλη που δεν έχουν Gt και η συμπεριφορά τους ειμαι παραπάνω από καλή κόσμια!
Το συγκεκριμένο άτομο το δεχθήκαμε στην παρέα μας και το μόνο που κάνει ειναι να την λέει σε όλους με αποτέλεσμα να καταλήγουν σε τσακωμούς και βρισιές ειδικά αν η συζήτηση ειναι για πάτημα!
Τεσπα!Η απόφαση ειναι δική σας σαν διαχειριστές απλα ειναι και οτι τιμωρούνται και κάποιοι που τους φέρνει στο αμήν επειδή εχει όρεξη ο συγκεκριμένος!
No more A'stage!
New turbo,new peripherals and more news parts!
Powered by Spyrosgt Techniques & Aprobleptos...!!!
C u @ the streets....

Αποσυνδεδεμένος Rinkadink

• Hero Member
  • Road DeaLer...
να κάνω μια πρόταση,

μπορείτε να βάλετε δίπλα/κάτω/δεξιά/αριστερά όπου σας βολεύει στο αβαταρ του καθεμιανου ενα warn status στα 3 warn πχ ban 4 μέρες κοκ...
"Skills don't come with money..."

Αποσυνδεδεμένος dimitrisfeel

• Hero Member
Απ: Απόψεις,προβληματισμοί.παράπονα κ ιδέες βελτίωσης του φόρουμ..
« Απάντηση #138 στις: Αύγουστος 01, 2014, 12:28:41 πμ »
Λοιπον θα ηθελα να κανω μια ερωτηση για να μου λυθουν καποιες αποριες.
Ξεκινωντας να αναφερω οτι ημουν ενεργο μελος της παρεας για αρκετα χρονια.Οπως ολοι οι συνθηκες της καθημερινοτητας μας αλλαζουν και απομακρυνθυκα.Ισως και για καποιους αλλους λογους που τους κραταω για μενα.
Παρολα αυτα,ειμαι ακομα εδω οπως λεει και το γνωστο ασμα.Θα ηθελα να ρωτησω λοιπον ποιο ειναι το κοστος συντηρησης-διατηρησης του φορουμ.Και αν ειναι δυνατον θα ηθελα να συνεισφερω ως εκει που μπορω για την διατηρηση του γιατι δε γινεται να σηκωνουν ορισμενοι μονο το βαρος αυτο.
Φιλικα παντα

Αποσυνδεδεμένος Futura

• Hero Member
  • 8V PAIN!
« Απάντηση #139 στις: Αύγουστος 01, 2014, 09:09:45 πμ »
 Mπραβο σου για την πρωτοβουλια Δημητρη!! Απ οσο ξερω το "καταστημα" ειναι κατασκευης/ιδιοκτησιας Χαραλαμπου(Bikey77) αν θελεις ριχνε ενα π.μ!  :p
I'll be back..!!!

Αποσυνδεδεμένος bikey77

• Administrator
  • Hero Member
« Απάντηση #140 στις: Αύγουστος 01, 2014, 10:50:05 μμ »
Δημήτρη σε τιμά η σκέψη και μόνο,  ευχαριστώ και μόνο που το πρότεινες.

Χρήστο, δεν είναι ακριβώς έτσι, δεν υπάρχει αφεντικόη ιδιοκτήτης με αυτή την έννοια. Το site ξεκίνησε από μένα και τον Βαγγέλη με τον οποίο αναλάβαμε και τα αρχικά έξοδα ετήσιας φιλοξενίας και για την κατοχύρωση και ανανέωση του domain name κάθε δύο χρόνια. Στην πορεία εντάχθηκαν στην διαχειριστική ομάδα οι δύο Γιάννηδες οι οποίοι θέλησαν κι εκείνοι να στηρίξουν οικονομικά το φόρουμ οπότε τα έξοδα είναι πλέον δια τέσσερα. Το σύνολο των εξόδων είναι κάτι που δε χρειάζεται να το πούμε εφ' όσον το έχουμε ήδη αναλάβει.

Ουδέποτε υπήρξε σκέψη να ζητηθούν χρήματα από τα μέλη αλλά ούτε και να ανοίξουμε ταμείο για donations αφού δε θέλω να αναλάβω το ρίσκο παρεξήγησης με τον οποιοδήποτε μπει στη διαδικασία να σκεφτεί ότι υπάρχει κίνητρο κέρδους πίσω από τη διαχείριση του φόρουμ πάρα το ότι θα μπορούσα εύκολα, ειδικά προ κρίσης, να βγάζω μεροκάματο από διαφημίσεις, χορηγίες κλπ. Αυτό άλλωστε είναι για τους περισσότερος προφανές αφού δεν υπάρχουν διαφημίσεις ή συνεργαζομενες εταιρίες στο site ενώ οπότε γίνει τέτοια προσπάθεια κόβεται στη ρίζα.

Και πάλι ευχαριστώ για τη σκέψη και καλές διακοπές σε όλους και προσοχή στο τιμόνι.

Αποσυνδεδεμένος Futura

• Hero Member
  • 8V PAIN!
« Απάντηση #141 στις: Αύγουστος 02, 2014, 08:00:29 πμ »
 Nα σαι καλα Χαραλαμπε!! Ειχα λαθος αντιληφθει την ολη ιστορια, δεν το ειπα με κακο σκοπο για ιδιοκτησια κλπ! Αφου ξερεις!!  smiley48 Ευχαριστουμε λοιπον κ αν χρειαστει ποτε το οτιδηποτε ενημερωσε μας!  smiley48 Καλο δρομο παιδες κ καλες διακοπες σε οσους δεν πηγανε!!
I'll be back..!!!

Αποσυνδεδεμένος dimitrisfeel

• Hero Member
« Απάντηση #142 στις: Αύγουστος 03, 2014, 10:32:11 πμ »
 Παντως,αν για οποιοδηποτε λογο,καποια στιγμη υπαρξει καποια δυσκολια,εγω θα ηθελα να με ενοχλησετε.
Ειπα και παλιοτερα οτι η θα πας στο μαστορα για να λυσεις ενα προβλημα του αμαξιου (απο τα τοσα που παρουσιαζει) και θα πληρωσεις χωρις να σημαινει οτι θα το λυσεις ειτε θα θα μπεις εδω και θα το λυσεις το προβλημα.
Αν το σκεφτειτε καλα το να δωσω 40-50 ευρω δεν ειναι τιποτα οταν πολλες φορες γλυτωσα διπλα η τριπλα μονο με μια αναγνωση.

Καλες διακοπες σε ολους και απο εμενα.

Αποσυνδεδεμένος ngt

• Hero Member
  • /\/\/\ Αυτη τη τουρμπινα εχω στο ουνο μου !
« Απάντηση #143 στις: Δεκέμβριος 24, 2015, 09:57:54 μμ »
Ενα προβληματακι που παρατηρησα τωρα τελευταια, το οποιο δεν ξερω αν ειναι μονο σε εμενα.
Οταν κανω αναζητηση, στα αποτελεσματα δεν μου βγαζει τα ποστ κανονικα, αλλα μου βγαζει τελίτσες..
οποτε δεν μπορω να ξερω αν εκανα σωστη αναζητηση η να ψαξω να βρω αυτο που θελω. (δοκιμασμενο απο 2 pc)